KONST / Litografier / Färglitografi 11565128
nr 1156 5128
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 84/260, motivet: 64x45
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:40:09
21/1 09:19:44
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson